Firma Macar powstała w 2002 i od początku nastawiła się na montaż samochodowych instalacji gazowych. Ścisła specjalizacja pozwoliła jej szybko stać się jednym z najbardziej rozpoznawanych i polecanych warsztatów w Częstochowie.

Pracujemy na renomowanych komponentach najbardziej znanych światowych producentów, co gwarantuje najwyższą jakość i przekłada się na żywotność instalacji.

 

W roku 2012 uzyskaliśmy status Partnerskiego Warsztatu Serwisowego firmy AC S.A., producenta elektroniki STAG. Obecnie jesteśmy Autoryzowanym Serwisem STAG. Jest to potwierdzeniem spełnienia przez naszą firmę restrykcyjnych wymogów producenta w zakresie jakości montażu, obsługi klienta i kompetencji posiadanych przez naszych pracowników.

Firma corocznie przechodzi pozytywnie liczne kontrole zewnętrzne, w tym najważniejszą - Instytutu Transportu Samochodowego. To ważne, ale najważniejsza jest opinia naszych klientów, z których poręki zdobywamy następnych zadowolonych!

Aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie uczestniczymy w licznych szkoleniach organizowanych przez producentów w celu podnoszenia naszych kwalifikacji. Pozwala to nam zdobywać kolejne doświadczenia i być zawsze na czasie z najnowszymi technologiami.

Nasze kompetencje i doświadczenie pozwoliło nam, w imieniu firmy AC S.A., stać się warsztatem współpracującym z dealerem Mitsubishi, co sprawia, że nasze montaże w samochodach tej marki traktowane są jako instalacje fabryczne!

Za spore pieniądze wykupujemy liczne reklamy, żeby w sposób jak najpełniejszy zaistnieć na rynku. Jednak naszym największym atutem jest tak zwane "szeptane polecenie" klientów zadowolonych z naszych usług! Osoba w ten sposób polecona może liczyć na promocyjną cenę, jeżeli w trakcie umawiania się na montaż wykaże swojego promotora! Nie ukrywamy, że takie polecenie jest dla nas najcenniejsze!

Od roku 2015 Macar jest akcjonariuszem Spółki Akcyjnej Auto Team Service (ATS S.A.), w której głównym udziałowcem jest firma AC S.A, firma, która jest właścicielem znaku towarowego STAG. ATS S.A. ma ambicje w najbliższym czasie zdominować rynek samochodowych instalacji gazowych oraz powoli przejmować obszar rynku wymiany samochodowych płynów eksploatacyjnych, obsługi i naprawy klimatyzacji, profesjonalnej wymiany opon oraz naprawy innych, wysoko wyspecjalizowanych i zaawansowanych, samochodowych systemów mechanicznych i elektromechanicznych. Tak wiec za naszymi skromnymi możliwościami warsztatowymi stoją merytoryczne potęgi: firmy ATS S.A. oraz AC S.A.


Macar autogaz
Samochodowe instalacje gazowe

ul. Warszawska 73
42-200 Częstochowa

telefon stacjonarny:
 +48 34 361 33 27

telefony komórkowe:
 +48 503 03 33 52
 +48
513 05 55 11


macar@vp.pl


Dołącz do nas naZapraszamy:
pon.-pt.: 8.00 - 17.00
sobota: 9.00 - 13.00


Pracujemy na renomowanych komponentach

| | | | | | | | | |

 

Projekt i wykonanie Macar autogaz 2002-2018